sıkma köpük uygulaması

Sprey Poliüretan Köpük vs Selüloz Yünü Bor Katkılı Yalıtım Uygulaması

Değerli ziyaretçilerimiz sosyal medya mecralarında ve telefonda son zamanlarda aldığımız sürekli soru ve hatta şikayet olmaktadır.Bu makalemizde bu konuya açıklık getirmek için tüm ayrıntılarıyla bu iki ürün arasında kıyaslama yapma gereği duyduk . Öncelikle şunu açıkça belirtmek isterim ki şirketimiz yapmış olduğu sprey poliüretan köpük uygulaması ile , Selüloz Yünü Bor Katkılı Yalıtım Uygulaması aynı değildir.

Poliüretan sprey köpük uygulaması ek yeri olmayan ısı köprüsü oluşturmayan B2 sınıfı alev yürütmez , talebe göre B1 alev almaz olarakta uygulanabilen şu an tüm Dünyada en çok tercih edilen ve bilinen en iyi ısı yalıtım uygulamasıdır. Uygulandığı alandan Selüloz Yünü Bor Katkılı Yalıtım Uygulaması‘nın aksine son derece sağlam tutunarak koşulsuz bir yalıtım ve aynı zamanda uygulandığı alanda yekpare bir bütünlük sağlar.

Son zamanlarda borlu köpük , yanmayan köpük , bor katkılı köpük , yanmaz köpük , gibi isimler ile son tüketiciye Selüloz Yünü Bor Katkılı Yalıtım Uygulaması yapıldığı duyumları sosyal medya mecralarında çokça görünmektedir.

Selüloz Yünü Bor Katkılı Yalıtım Uygulaması vs Sprey Poliüretan Köpük arasında farklar nedir ?

Poliüretan sprey uygulaması sudan ve nemden etkilenmez . Selüloz Yünü Bor Katkılı Yalıtım sudan etkilenir. Ayrıca poliüretan sprey köpük ters tavan yalıtımlarda sorunsuz görev sağlar . Düşme kopma yüzeyden ayrılma yapmaz. Bor uygulaması özellikle trapez sac alanların ısı yalıtımında çokça düşme yapmaktadır. Sadece doğru ürün doğru yerde kullanırsa iyi bir yalıtım uygulaması sağlanmış olur. Örneğin bu projemizde Dost Çiftlik Süt Ürünleri 10.000 m2 trapez sac yalıtımı uygulaması işimizde poliüretan sprey ve bor uygulaması karşılaştırılmış olup poliüretan sprey tercih edilmiştir.

Hayvan çiftleri trapez ve ters tavan çatılarda nem ve sudan etkilenmeyen poliüretan sprey uygulaması ile uzun soluklu bir yalıtım sağlayabilirsiniz. Ayrıca poliüretan sprey uygulaması Selüloz Yünü Bor Katkılı Yalıtım Uygulamasına kıyasla çok daha hızlı ve pratik uygulanmaktadır. Uygulandığı alanda asla kopma dökme deformasyona uğrama yapmaz.

Bu videoda çatısına Selüloz Yünü Bor Katkılı Yalıtım uygulaması yaptırıp daha sonra memun kalmadığı için sprey poliüretan köpük uygulaması yaptıran bir işveren göreceksiniz.

 

gebze kocaeli sprey poliüretan köpük

Gebze Kocaeli İzmit Sprey Poliüretan Köpük Çatı İzolasyonu Uygulaması

Gürel Mühendislik olarak çatı ısı yalıtımı uygulamasında püskürtme poliüretan köpük su yalıtımı uygulamasında ise Sprey Polyurea uygulaması yapmaktayız. Şirketimiz Kocaeli İzmit Gebze bölgesinde aktif olarak HUNTSMAN marka Amerikan menşei ürünler ile hizmet vermekte olup , ısı su ve ses yalıtımında müşterilerine kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Özellikçe Gebze ve Çayırova ilçelerinde çatılarında sıkma köpük ile ısı yalıtımı , çatı ters tavan osb üzeri ve çatı zemini yalıtımı yaptırmak isteyen müşterilerin tercihi olan Gürel Mühendislik firması , kurumsal kadrosu kaliteli ürün , ekip ve ekipmanları ile bölgede hizmet veren , profesyonel bir kuruluştur.

Gürel Mühendislik ekibinin sizlere sunduğu hizmetleri yıllarca kullanabilir, en üstün hizmetlerimizden en nitelikli kapsamda faydalanabilirsiniz. Geçmişten günümüze edindiğimiz engin iş tecrübemiz ve geniş vizyonumuz ile sizlere en iyi hizmetleri sunmaktayız. Firmamızın özel poliüretan yalıtım tekniklerini sizlerde evlerinize, iş yerlerinize veya özel amaçla kurulmuş olan tesislerinize uygulatarak anında verim elde edebilirsiniz.

Sizlere geleceği vaat ediyor, bu yalıtım hizmetlerinden faydalanmanız durumunda, bu hizmetlerden yıllarca faydalanabileceğinizi garanti ediyoruz. Hemen firmamız ile iletişime geçerek sizler de bu üstün yalıtım hizmetlerinden faydalanabilir, anında bu hizmetlerin karşılığını yıllarca alabilirsiniz. Firmamızın sizlere sunduğu bu hizmetlerden hemen verim elde etmek için ne bekliyorsunuz? Poliüretan sprey köpük dünyasını sizler de keşfederek, anında bu özel uygulama ve firmamızın özel tekniklerinden faydalanarak anında ısı verimini arttırabilir, üstelik ısı yalıtımının yanında ses yalıtım özelliğinden de yine aynı kapsamda faydalanabilirsiniz.

PROFESYONEL EKİBİMİZİ KEŞFEDİN!

Gürel Mühendislik alanında en iyi yalıtım hizmeti sunan seçkin bir firma olarak sizlere en iyi hizmetleri sunmaktadır. Sizler de profesyonel kadromuz, eşsiz hizmetlerimiz ve daha fazlasını anında keşfedebilir, nitelikli hizmetlerimizden faydalanırken, cazip ücretlerimiz kapsamında da memnun kalabilirsiniz. Peki, profesyonel kadromuzun niteliksel özellikleri neler mi?

 • Profesyonel ekibimizde yer alan her bir ekip üyemiz alanında uzman, deneyimli ve niteliklidir. Bu kapsamda temiz işçilik, koordinasyon ve el becerisi gibi alanlarda bütüncül bir donanım ile sizlere hizmet sunmaktadırlar.
 • Kadromuzda iş koordinasyonu ve denetimi son derece yüksek seviyede olup, poliüretan köpük sprey ile uygulanan yalıtım hizmetleri, uygulama öncesi, uygulama anı ve uygulama sonrasında muhakkak kontrol edilmekte, her aşamada ekip üyelerimiz her şeyin eksiksiz olduğunu denetlemektedirler.
 • Firmamızda yer alan her üyenin öncelikli hedefi sizlerin memnuniyetidir. Sizlerin istek, görüş ve geri dönütlerinize saygı duyan ekibimiz ile sizler de her an etkileşime geçebilirsiniz.
 • Uygulama öncesi, uygulama anı veya uygulama sonrası aşamalara sizler de dahil olabilir, fikirlerinizi kadromuza ileterek her sürece bizzat dahil olabilirsiniz.

EN GÜVENİLİR FİRMAYIZ!

Gürel Mühendislik, yılların deneyimini, bilgisini ve teknolojisini evlerinize, iş yerlerinize hatta dilediğiniz herhangi bir mekana taşıyor, sizlere en kaliteli hizmetleri sunmak adına her gün vizyon ve misyonuna bir yenisini daha ekliyor. Sizler de alanında uzman olan firmamız ile iletişime geçerek en güvenilir hizmetleri alabilir, anında tüm hizmetler kapsamında Gebze poliüretan köpük sprey hizmetlerimizden %100 verim elde edebilirsiniz.

Isı yalıtım hizmetlerimiz güvenlik prosedür ve aşamalarına birebir uyumlu olarak sürdürülmekte olup, ekip üyelerimiz yalıtım uygulama aşamasında gerekli olan tüm güvenlik önlemlerini almaktadır. Kişisel güvenlik açısından tulum, gözlük ve benzeri ürünler kullanılmakta olup, çevre güvenliği içinde yine firmamız tarafından gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

 

poliüretan köpük sprey

GÜREL MÜHENDİSLİK İLE POLİÜRETAN SPREY

Gürel Mühendislik ile Poliüretan Sprey

Evinizde, ofisinizde, soğuk hava depolarınızda veya herhangi bir yerde ihtiyaç duyacağınız ısı ve ses yalıtımını Gürel Mühendislik olarak sizlere en iyi ve temiz yalıtım malzemesi olan poliüretan köpük spreyi sunuyoruz. Birçok alanda kullanılabilen ve müşterilerimizin de son derece memnun kaldığı poliüretan köpük sprey temiz uygulanması ve sağlamlığı sayesinde sizleri de oldukça memnun edecektir. Titiz ekibimiz sayesinde çalışma alanımızda hiçbir hasara veya kirliliğe yol açmadan çalışmalarımızı tamamlayıp mümkün olan en kısa sürede de kullanıma uygun ortama ulaşmanızı sağlamaktayız. Peki nedir bu poliüretan köpük sprey? Nasıl kullanılıyor? Avantajları nelerdir?

POLİÜRETAN KÖPÜK SPREY İLE ENERJİDEN TASARRUF EDİN

Isınma ve soğutma için kullanılan çeşitli aletler vardır. Poliüretan köpük sprey ile bu enerji kaynaklarından tasarruf edebilirsiniz.

 • Özel bir yalıtım malzemesi olan poliüretan köpük sprey enerji dostudur ve uygulama sonucunda çeşitli elektrik ve diğer enerji kaynaklarından tasarruf edebilirsiniz.
 • Yaz aylarında serinleme ve kış aylarında ısınma amaçlı harcamalarınızdan ortalama olarak %35 – %50 kâr edebilirsiniz.
 • Oda sıcaklığını sabit tutmanızda büyük bir rol oynayacak bir yalıtım sistemidir.
 • İstanbul ısı yalıtım ekibi olarak sizlere poliüretan köpük sprey ile sadece ısı yalıtımı değil aynı zamanda ses yalıtımı imkânı da sunmaktayız. Tek malzeme ile iki işlevselliği bir arada bulunduruyoruz.
 • Uygulaması temiz ve kolay aynı zamanda makul ücreti ile üstün hizmetimizden anında faydalanabilirsiniz.

POLİÜRETAN SPREY NASIL UYGULANIR?

Geniş kullanım alanı ile dayanıklı ve sık tercih edilen bir malzeme olan poliüretan sprey köpük dikey veya yatay alanlarda herhangi bir yüzeyde kullanıma uygundur. Tavanlarda dahi kullanılabilen bir malzemedir ve herhangi bir kirliliğe yol açmaz. İçerisinde poliüretan bulundurduğu için dayanıklı bir malzemedir. Aşırı sıcaklık, yağmur ve kardan olumsuz etkilenmez. En ufak bir açıklık kalmayacak şekilde tüm alanı kaplamaktadır. Önce sıkı olan madde daha sonra tüm alanı kaplayacak şekilde büyür ve katılaşır.

 • Uygulanacak alan ilk olarak analiz edilmelidir.
 • Temel düzenlemeler yapılmalıdır.
 • Uygulama alanı temizlenmelidir.
 • Temiz olduğuna emin olunan alana poliüretan yalıtım
 • Sıvı poliüretan uygulama sonrasında katılaşmaktadır. Bu da ürünün sağlamlaşması anlamına gelmektedir.
 • Tüm yüzeyi kapladığına emin olunan malzeme için çeşitli denetlemeler yapılır.
 •  

  poliüretan köpük uygulaması
  poliüretan köpük uygulaması

POLİÜRETAN SPREYİ NE KADAR SÜRE KULLANABİLİRSİNİZ?

Uzun ömürlü olarak kullanılabilecek poliüretan köpük spreyi sunduğumuz garanti süresi boyunca kullanabilmeniz mümkündür. Temiz kullanım sonucunda istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Gürel Mühendislik olarak sizlere en sağlam yalıtım malzemesini sunmanın gururunu yaşamaktayız. Ürünümüz su geçirmezdir. Bu sayede hayal ettiğinizden bile uzun bir süre kullanabilmeniz mümkündür.

POLİÜRETAN SPREY KÖPÜK İLE %100 SES VE ISI YALITIMI

Evinizde veya başka bir alanda ihtiyaç duyacağınız bazı şeyler olabilir. Isı ve ses yalıtımı bunlardan biridir. Bildiğiniz üzere de ısı yalıtım fiyatları günden güne artmaktadır. Bir Gürel Mühendislik olarak sizlere en uygun fiyata sahip olabileceğiniz ısı ve ses yalıtımını sunmaktayız. Uygulama sonrasında kendiniz de farkı anında anlayabileceksiniz.

Çeşitli soğuk hava depolarında bile kullanılabilen ve içerideki sıcaklığın istenilen seviyede kalmasını sağlayabilen bir ürün olan poliüretan köpük spreyi sizler de istediğiniz alanda kullanabilir ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Cep yakan doğalgaz faturaları ve serinlemek için kullanılan klimanın yol açtığı masraf ile aynı zamanda da cep dostu bir ürün olduğumuzu kanıtlayabiliyoruz. Poliüretan sprey köpük mucizesi eşliğinde sizlerde %100 yalıtım güvencesinin anında tadını çıkartabilirsiniz. Ayrıca bu sayede yakıt kullanımının azalması ile çevreye zararı olan fosil yakıt kullanımını da azaltabilirsiniz. Eğer siz de daha sıcak kış ve daha serin bir yaz ortamı istiyor ve buna kavuşurken daha az para ve enerji harcamak istiyorsanız iletişim ekibimiz sizlere yardımcı olmak için beklemektedir. Hemen bize ulaşın.

HİZMETLERİMİZİ YILLARCA KULLANABİLİRSİNİZ!

Gürel Mühendislik ekibinin sizlere sunduğu hizmetleri yıllarca kullanabilir, en üstün hizmetlerimizden en nitelikli kapsamda faydalanabilirsiniz. Geçmişten günümüze edindiğimiz engin iş tecrübemiz ve geniş vizyonumuz ile sizlere en iyi hizmetleri sunmaktayız. Firmamızın özel poliüretan yalıtım tekniklerini sizlerde evlerinize, iş yerlerinize veya özel amaçla kurulmuş olan tesislerinize uygulatarak anında verim elde edebilirsiniz.

Sizlere geleceği vaat ediyor, bu yalıtım hizmetlerinden faydalanmanız durumunda, bu hizmetlerden yıllarca faydalanabileceğinizi garanti ediyoruz. Hemen firmamız ile iletişime geçerek sizler de bu üstün yalıtım hizmetlerinden faydalanabilir, anında bu hizmetlerin karşılığını yıllarca alabilirsiniz. Firmamızın sizlere sunduğu bu hizmetlerden hemen verim elde etmek için ne bekliyorsunuz? Poliüretan sprey köpük dünyasını sizler de keşfederek, anında bu özel uygulama ve firmamızın özel tekniklerinden faydalanarak anında ısı verimini arttırabilir, üstelik ısı yalıtımının yanında ses yalıtım özelliğinden de yine aynı kapsamda faydalanabilirsiniz.

PROFESYONEL EKİBİMİZİ KEŞFEDİN!

Gürel Mühendislik alanında en iyi yalıtım hizmeti sunan seçkin bir firma olarak sizlere en iyi hizmetleri sunmaktadır. Sizler de profesyonel kadromuz, eşsiz hizmetlerimiz ve daha fazlasını anında keşfedebilir, nitelikli hizmetlerimizden faydalanırken, cazip ücretlerimiz kapsamında da memnun kalabilirsiniz. Peki, profesyonel kadromuzun niteliksel özellikleri neler mi?

 • Profesyonel ekibimizde yer alan her bir ekip üyemiz alanında uzman, deneyimli ve niteliklidir. Bu kapsamda temiz işçilik, koordinasyon ve el becerisi gibi alanlarda bütüncül bir donanım ile sizlere hizmet sunmaktadırlar.
 • Kadromuzda iş koordinasyonu ve denetimi son derece yüksek seviyede olup, poliüretan köpük sprey ile uygulanan yalıtım hizmetleri, uygulama öncesi, uygulama anı ve uygulama sonrasında muhakkak kontrol edilmekte, her aşamada ekip üyelerimiz her şeyin eksiksiz olduğunu denetlemektedirler.
 • Firmamızda yer alan her üyenin öncelikli hedefi sizlerin memnuniyetidir. Sizlerin istek, görüş ve geri dönütlerinize saygı duyan ekibimiz ile sizler de her an etkileşime geçebilirsiniz.
 • Uygulama öncesi, uygulama anı veya uygulama sonrası aşamalara sizler de dahil olabilir, fikirlerinizi kadromuza ileterek her sürece bizzat dahil olabilirsiniz.

EN GÜVENİLİR FİRMAYIZ!

Gürel Mühendislik, yılların deneyimini, bilgisini ve teknolojisini evlerinize, iş yerlerinize hatta dilediğiniz herhangi bir mekana taşıyor, sizlere en kaliteli hizmetleri sunmak adına her gün vizyon ve misyonuna bir yenisini daha ekliyor. Sizler de alanında uzman olan firmamız ile iletişime geçerek en güvenilir hizmetleri alabilir, anında tüm hizmetler kapsamında poliüretan köpük sprey hizmetlerimizden %100 verim elde edebilirsiniz.

Isı yalıtım hizmetlerimiz güvenlik prosedür ve aşamalarına birebir uyumlu olarak sürdürülmekte olup, ekip üyelerimiz yalıtım uygulama aşamasında gerekli olan tüm güvenlik önlemlerini almaktadır. Kişisel güvenlik açısından tulum, gözlük ve benzeri ürünler kullanılmakta olup, çevre güvenliği içinde yine firmamız tarafından gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

HEMEN FİRMAMIZ İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

İstanbul poliüretan köpük hizmetlerimiz ile sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktan, onur ve mutluluk duymaktayız. Firmamızın geniş vizyonu, üstün hizmetler departmanı ve özel projelerimizle sizlere en farklı yalıtım deneyimini yaşatıyoruz. Hemen Gürel Mühendislik ekibimiz ile iletişime geçerek, nitelikli olan pek çok hizmetlerimizden anında faydalanabilirsiniz. Geçmişin tecrübesini geleceğe taşıdık ve sizlere en etkili hizmetleri sunmak adına, kendimizi her geçen gün bir adım daha ileriye taşıdık.

 

 

poliüretan sprey

Poliüretan sprey nedir ?

Poliüretan Sprey Nedir ?

Poliüretan sprey köpük uygulama yüzeyine yüksek basınçlı sprey köpük makinesi vasıtasıyla püskürtülen sıvı poliüretan köpük malzemesinin kesintisiz kaplama yeteneği ile ısı köprülerinin tamamen yok edildiği, birkaç saniye içerisinde kendi hacminin 30-40 katı kadar şişerek poliüretan köpük halini alan çok düşük ısı iletimi değeri saye-sinde dünyanın en iyi ısı yalıtım malzemesidir.

Poliüretan Sprey Nedir ? Köpük tek malzeme ve tek uygulama ile (formül ve projeye bağlı olarak) 3-4 yalıtım malzemesinin (ısı yalıtımı ürünleri, hava bariyerleri, buhar geciktiricileri, sızdırmazlık ürünleri) yerini alabilir.

Püskürtme poliüretan köpük uygulaması hızlı ve zahmetsizdir. Günde 500-1,500 m² alanın ısı yalıtımı kaplaması yapılmasına olanak sağlar.
Geleneksel yalıtım uygulamalarına göre malzemenin uygulama alanına nakliyesi ve depolanmasından, işçilik maliyetlerinden, zamandan ve enerjiden tasarruf ettirir.
Sprey poliüretan köpük çevre dostudur; elektrik enerjisi, doğalgaz enerjisi ve fosil yakıt tüketimini azaltarak enerji tasarrufuna ve iklimi korumaya yardımcı olur.

Sprey poliüretan köpük uygulaması ile ısı köprülerini ortadan kaldıran püskürtme poliüretan geleneksel yalıtım uygulamalarına göre daha fazla enerji tasarrufu sağlar! Ama, poliüretan sprey köpük yalıtımını seçmek için daha çok neden vardır.

Sprey poliüretan köpük uygulaması, kesintisiz yalıtım ve daha düşük ısı iletkenlik katsayısı özelliği ile daha iyi yalıtım yapılmasına olanak sağlar.

Poliüretan Sprey Uygulama Makinesi

Sprey poliüretan uygulama alanına özel mobil araç içerisinde ek bir nakliye ödenmeden ulaştırılır. Mobil izolasyon aracı içerisinde bulunan özel donanımlı makine ve 2 bileşenli sıvı poliüretan köpük malzemesi 75 metrelik ısıtıcılı hortum yardımıyla uygulama alanına taşınarak, yüksek basınç altında özel sprey tabancası ile poliüretan köpük uygulama yüzeyine sprey olarak uygulanır.

Geleneksel yalıtım uygulamalarına göre daha az personel ile daha fazla alanın yalıtımına olanak sağlar.  Sprey Poliüretan Sprey Nedir? Mobil izolasyon aracı ile günde 500 – 1000 m² alanın yalıtım uygulaması gerçekleştirilir.

Sprey poliüretan köpük diğer yalıtım malzemelerine göre daha dayanıklı olduğu için uzun süreli performans sağlar. Çok güçlü baskı dayanımına sahip olduğu için yaya trafiğine açık teras ve garaj uygulamalarında benzersizdir. Üzerinde yüründüğünde esneme ve ses yapmaz, su ile temasında bozulmaz.

Poliüretan Sprey Nedir Nasıl Uygulanır ?

Poliüretan Sprey Nedir? Deneyimli uygulama ekibimiz tarafından yüksek basınçlı poliüretan püskürtme özel tabanca sistemi ile püskürtülerek uygulanır. Makinelerimiz tamamen mobil mobil cihazlarımızla taşınmaktadır. Gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra, malzemenin püskürtülmesi ortalama kalınlığa göre başlar.

İlk önce püskürtme ile poliüretan köpüğü, yüzeye yapışmayı etkinleştirmek için astar olarak atılır. Sıvı durumda, püskürtülen malzeme yüzeye% 100 yapıştırılır.

Yapışmak için herhangi bir ilave yapıştırıcıya ihtiyaç yoktur.Arzulanan kalınlık nedir, poliüretan köpüğü katlara püskürtülür, son tüketir. 2-3 saniye gibi kısa bir sürede kendi hacminin yaklaşık 30-40 katına ulaşır ve poliüretan köpük oluşumu gerçekleşir. Poliüretan Köpük de tamamlanmış ve dönüşüm tamamlanmıştır.

Poliüretan Sprey Uygulandıktan Sonra

Poliüretan sprey köpük uygulandıktan sonra, köpükler ilave edilirse, 24 saat boyunca olgunlaştırılması ve içinde reaksiyon meydana gelmesi yararlıdır. 500-1000 m2 / gün uygulama kapasitesi bulunmaktadır.Poliüretan Sprey Nedir ? Yalıtım Uygulama gezici mobil araçlarımıza yerinde imalat esasına dayalı olarak uygulanmaktadır.

Makine ekipmanlarımız 380 Wolt elektrik ile çalışmaktadır.Deneyimli  mesleki sertifika ve ustalık belgelerine sahip uygulama ekibimiz tarafından yüksek basınçlı poliüretan köpük püskürtme makineleriyle tabanca vasıtasıyla uygulanacak alana püskürtülerek uygulanır.

Püskürtme işleminden sonra kısa sürede reaksiyona giren iki bileşen son halini alarak kendi hacminin yaklaşık 35 – 40 katına çıkararak köpük şeklini alır.Uygulamada talep edilen kalınlık ne kadar ise üzerine katlar üstüne sıkılarak son şekle gelir.

Uygulamanın üzerinde gezilecek ise yada üzerine ek bir işlem yapılacak ise tam olarak reaksiyonun bitirebilmesi için 24 saat beklenmesinde fayda vardır.

sprey poliüretan köpük uygulaması
sprey poliüretan köpük uygulaması

Poliüretan Sprey Özellikleri

 • Sudan etkilenmez çözünme olmaz
 • Yapışma ve mekanik sabitleme gerekmeden uygulanan yüzeye yapışır
 • Havanın , suyun , tozun ve böceklerin geçmesini önler
 • Uygulanan yüzeyi Küf ve korazyona karşı korur, boyaya zarar vermez.
 • Betonarme yapılar , atermit ,oluklu mukavva ,ahşap alanlara mükemmel yapışır dayanıklılık sağlar
 • Uygulanan yüzeyi fiziksel çarpmalara karşı korur , güçlendirir.
 • Yatay ve Dikey zeminlere uygulanabilir , üzerinde yürünülebilir.
 • Sıvı olarak uygulandığından boşluk olmaz ısı kaybını önler
 • İşçilik ve zamandan tasarruf sağlar.
 • Sürekli Isı ve Su izolasyonu sağlar
 • Uzun yıllar dayanıklıdır , sorunsuz ısı izolasyonu sağlar.
 • Basınçlı poliüretan makinesiyle hızlı uygulanır ve kurur.
 • Ek bağlantı yeri yoktur tek başına uygulanır.
 • Nem ve mantar oluşumunu önler
 • Tüm yüzeyi kaplar
 • Bakteri barındırmaz
 • Kötü koku yapmaz
 • Alev almaz
 • İşçilik garantilidir.
 • Asit , baz , tuz kimyasal ortamlara dayanıklıdır

Poliüretan Sprey Uygulama Alanları

poliüretan sprey köpük uygulaması
poliüretan sprey köpük uygulaması

Poliüretan Spreyin Genel Özellikleri

Poliüretan spreyin genel özellikleri onu her alanda kullanıma uygun kılmasının yanı sıra yüksek düzeyde verimliliği en az maliyetle sağlıyor olmasından dolayı da oldukça fazla tercih edilmektedir. Aynı zamanda son derce güçlü ısı, ses ve sıvı yalıtımı sağlayan köpüğün kısa süre içerisinde katı bir forma bürünmesi de kullanım bakımından yüksek düzeyde kolaylık sağlamaktadır.

Poliüretan sprey genel özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Yüksek düzeyde sağlamış olduğu akustik yalıtım ilse se geçişlerini engelleyen bir izolasyon yapısına sahiptir.
 • Yoğun güneş ışınlarına maruz kalmamaları durumunda son derece uzun ömürlüdür.
 • Su yalıtımı sağlar ve sudan etkilenmez.
 • Isı yalıtım konusunda benzersin bir özelliğe sahiptir.
 • Kötü koku oluşumuna sebebiyet vermez.
 • Hava, su ve toz geçişini önler.
 • Uygulamanın yapıldığı bölgeyi küf, nem ve rutubet oluşumuna karşı korur.
 • Kısa sürede uygulanıyor olmasından dolayı işçilik maliyetinde tasarruf sağladığı gibi çabuk kuruma özelliğine de sahiptir.
 • Herhangi bir bağlantı yerine ihtiyaç duymadan tek başına uygulanmaya elverişlidir.
 • Bakteri barındırmayan bir içeriğe sahiptir ve alev almaz özelliktedir.
 • Uygulamanın yapıldığı yüzeyi fiziksel zararlara, tahribata ya da deformasyona karşı korur ve güçlendirme sağlar.
 • Yatay ve dikey pozisyonda uygulanmaya elverişlidir.
 • Geniş kullanım alanına sahiptir ve her alanda etkili sonuçlar verir.
 • Sıvı olarak uygulanıp katı forma dönüştüğünden moleküller arasında boşlukların oluşmasını engeller ve bu ısı tasarrufu sağlar.

Görüleceği üzere Poliüretan sprey genel özellikleri sağlamış olduğu kullanım kolaylığı, avantajları ve kullanım alanı konusunda geniş yelpazesi ile fark yaratan bir niteliğe sahiptir.

Poliüretan Sprey Çeşitleri

Poliüretan sprey çeşitleri birden fazla şekilde olmakla birlikte genel hatlarıyla uygulama tipine ve duyulan ihtiyaca göre iki şekilde belirlenmektedir. Bu bağlamda uygulama tipine göre Poliüretan sprey çeşitleri

 • Pipetli Spreyler
 • Profesyonel Kullanıma Uygun Tabancalı Spreyler

Şeklinde olmakla birlikte, pipetli spreylerin hemen herkesin kullanımına uygun ve çabuk ulaşılabilir olmasının yanı sıra en çok tercih edilen Poliüretan sprey türüdür. Bunula birlikte piyasa üzerinde pek çok çeşidinin olduğu da belirtilmelidir. Tabancalı profesyonel köpükler ise bu alanda uzman kimselerin kullanımına uygun özel uygulama tabancalarıyla püskürtme işlemlerinin yapıldığı spreylerdir. Genişleme alanı pipetli spreylere nazaran daha az olduğundan dar ve zor alanlarda uygulanması mümkündür.

Poliüretan sprey çeşitleri arasında bulunan bir diğer grup ise kullanım amacına göre polüretan türleridir ve bu kategori altında sadece Boşluk Doldurma Spreyleri yer alır. Standart düzeydedir ve en çok tercih edilen sprey çeşitleridir. Bu spreylerin temel özelliği ise yapıştırıcı özelliğinin diğer çeşitlere göre daha fazla olmasıdır. Bu sebepten dolayı dar alan kullanımına son derece uygundur ve anında etkili sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Poliüretan Sprey ile Isı Yalıtımı

Poliüretan sprey ile ısı yalıtımı şüphesiz en belirgin şekilde bu spreylerin sağladığı avantaj konumundadır. Sağlamış olduğu pek çok diğer avantaja nazaran ısı, ses ve sıvı yalıtımında vermiş olduğu yüksek düzeyde etkili sonuçlar ile Poliüretan spreyleryakıt ve enerji konusunda ciddi düzeyde tasarruf elde edilmesini sağlar. Özellikle yapı ve inşaat alanında kullanımı durumunda, yapıların sıcak havayı iç bölgede tutarak dışarıya aktarmama konusunda tampon ve bariyer olma özelliğine sahiptir.

Aynı zamanda yapı ve inşaat sektöründe kullanılan Poliüretan sprey ile ısı yalıtımı tahmin edildiğinden daha etkili sonuçlar vermektedir. Kullanılan alanlarda neme bağlı küf ve rutubet oluşumunu engellediği gibi nem dengesini de en iyi şekilde sağlar. Bunula birlikte duvarlar arasından böcek geçişini engelleyen bir yapıya da sahiptir ve terleme gibi durumların oluşmasını da engeller. Yapı ve inşaat sektöründe kullanımı durumunda ses ve sıvı yalıtımı da sağlıyor olduğundan duvarlar ve dairler arasında ses geçişlerinin önüne geçen Poliüretan sprey, herhangi bir sıvı sızıntısının oluşmasını ve zemin, tavan ya da duvarların deforme olmasını da önler.

Poliüretan Spreyin Yaygın Kullanılan Diğer İsimleri

Poliüretan spreyin yaygın kullanılan diğer isimleri şu şekildedir:

 • Montaj Köpüğü
 • Polüretan Köpük
 • Tek komponentli Köpük
 • Genleşen Köpük
 • Boşluk Doldurma Köpüğü
 • Isı Yalıtım Köpüğü
 • Ses Yalıtım Köpüğü
 • Sıvı Yalıtım Köpüğü
 • İzolasyon Köpüğü
 • İzolasyon Spreyi
 • Ses Yalıtım Spreyi
 • Isı Yalıtım Spreyi
 • Kapı Pencere Köpüğü

İsimleriyle Poliüretan sprey anılmaktadır. Bunula birlikte dünya çapında da spreyin geniş bir yelpazeye sahip olan adlandırması olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

samsun sprey poliüretan köpük perde yalıtımı

Poliüretan Sprey ile Temel izolasyonu

Poliüretan Sprey Temel izolasyonu Bina temel perde duvarlar, yapının yapım aşamasında su ve ısı yalıtımı yapılması gereken en önemli alanların başında gelir.çünkü; yapıların deprem ve korozyonlardan korunması gerektiği düşünülürse bina ömrünü sağlayan birinci bölgedir.

Diğer bir sorun ise; bodrum, garaj, gibi yerlerin  kullanım alanı olacağı planlanırsa perde duvarların önemi daha da artmaktadır.Binaların perde duvarlarında yapım aşamasında iyi bir yalıtım sağlanmaz ise, duvarların ön bölümlerinde yalıtma şansı bulunmamaktadır.Bu nedenle perde duvarlara, dıştan iyi bir ısı ve su yalıtımı yapılması gerekmektedir.

Poliüretan Sprey Temel izolasyonu  binaların temel perde duvarlarında ısı, yalıtımını sağladığı kadar su yalıtımında katkı sunmaktadır .Sprey poliüretan köpük, bire bir su yalıtım malzemesi değildir. Ancak poliüretan köpük, zeminin su basıncı hesaplandığında kapalı gözenekleri sayesinde  su ve ısı yalıtımı sağlayan bir örtü oluşturur.Sprey poliüretan köpük, perde duvar uygulaması sonrasında drenaj uygulaması yapılması önerilir.Genelde bodrum katlarındaki nem ve rutubetin nedeni yalıtılmamış temellerdir.

Temel ve perdelerdeki  yalıtım konusunda başarılı olmuş ürün sayısı azdır. Sprey poliüretan temel perde yalıtımında ek yeri olmayan bir uygulama sayesinde kesin çözüm sunar.Poliüretan Temel izolasyonu sprey  poliüretanın kroyozyonu önleme özelliği burada da çok önemli bir unsurdur.Poliüretan Sprey Temel izolasyonuyapılan temellerinde uygulanan binaların çok uzun yıllar ısı nem ve krozyondan korunduğu gözlemlenmiştır.

Temel perde beton yüzeylerinde kullanılan geleneksel sistem su yalıtımı ve ısı yalıtımı uygulamalarında kullanılan malzemelerin ekyerli olmaları, sıcak soğuk genleşmesinden kaynaklı nedenlerle ekyerlerinde zamanla açılmalar olmasına ve kötü işçilikten kaynaklı detay noktaların gözden kaçabilme olasılıkları yapılan uygulamaların zamanla yetersiz kalmasına neden olmaktadır.Poliüretan Köpük malzemesinin düşük bir kalınlıkla son derece düşük ısı iletkenliği ve yüksek ısı yalıtımı performansı temel perde alanlarında da benzersizdir.

Temel perde beton yüzeyine, hiçbir yapıştırıcıya ve mekanik sabitlemeye ihtiyaç duymadan yüksek basınç altında püskürtülerek uygulanan Poliüretan Temel izolasyonu uygulandığı detay noktalarında, girinti ve çıkıntılara kolay ulaşabilme yeteneği ile yatay ve düşey bütün yüzeyde iğne deliğinin bile kapandığı ek yersiz bir yalıtım örtüsü meydana getirir.Sprey Poliüretan Köpük çok güçlü yapışma özelliğine sahip olduğu için darbe, sarsıntı ve titreşimlerden etkilenmez.

Esnektir, yapıyla birlikte çalışır. Temel perde beton yüzeyleri, üzerine uygulanan Sprey Poliüretan Köpük sonrasında yüksek esneme, yüksek yırtılma ve yüksek kimyasal dayanımlı Sprey Polyurea ile ekyersiz kaplanarak ısı ve su yalıtımı sağlanmış olur.

Poliüretan Sprey Temel izolasyonu Faydaları

Kesintisiz ısı ve su yalıtımı sağlar.

Asit, baz ve tuzlu ortamlara dayanıklıdır.

Buhar bariyeri kesinlikle gerekli değildir.

Günde 750-1.500 m² uygulama kapasitesi.

Su ile temasında bozulmaz, çürümez ve koku yapmaz.

Sprey poliüretan polyurea derneği

Poliüretan köpük ile profesyonel yalıtım

POLİÜRETAN SPREY KÖPÜK İLE PROFESYONEL YALITIM

Evlerde yaşanan en büyük sorun ısınma ve soğutma sorunudur. İçerisinin sıcaklığını sabit tutmak için çeşitli ısıtıcılar, vantilatörler ve klimalar kullanılır ve bunların hepsi de ayrı ayrı enerji harcamaktadırlar. Bu harcamaları aza indirecek en kolay yol ise ısı yalıtımıdır. Sağlam bir ısı yalıtımı ile çok daha az enerji harcayarak sabit sıcaklığa ulaşabilirsiniz. Gürel Mühendislik olarak sizlere poliüretan sprey köpük sunmaktayız. Kolay kullanımı, zararsız yapısı ve üstün kalitesi ile sonuçtan son derece memnun kalacağınız bu ürün sayesinde yazın daha serin kışın ise daha sıcak bir yuvanız olabilecek ve daha az enerji harcayarak odalarınızı sabit sıcaklıkta tutabileceksiniz. Aynı zamanda tasarruf konusunda da oldukça cep dostu olacaktır. İhtiyacınız olacak ısınma ve serin ortamı oluşturabilmek için fazladan enerji harcamanıza gerek kalmayacaktır. Evinizde kullandığınız klima, vantilatör hatta elektrikli ısıtıcılara bile ihtiyaç duymayabilirsiniz. Yalıtımda en iyi alternatif seçenek olan poliüretan sprey ile hemen sizler de tanışabilirsiniz.

poliüretan sprey köpük uygulaması
poliüretan sprey köpük uygulaması

SPREY POLİÜRETAN NEDİR?

Yüzeye yüksek basın uygulaması ile sprey köpük makinası kullanılarak kesintisiz kaplama ile sıvı poliüretan köpük sıkılır ve kendi hacminin 30 – 40 katına kadar şişerek köpük formuna geçen bir yalıtım malzemesidir. Temiz uygulaması ve kullanımı, sağlığa zararsızlığı ile oldukça güzel ve avantajlı bir üründür. Ayrıca çok az ısı geçirgenliği ile istediğiniz ısı yalıtımına ulaşmanız çok mümkündür. Poliüretan sprey köpük sahip olduğunuz ısı yalıtım seçenekleri arasında en mantıklı seçenektir. Kullanımı ve uygulaması kolay görüntü kirliliği yapmayan bir üründür. Amacına uygun olarak uygun sıcaklık korumada üstün bir performans sağlamaktadır. Sprey poliüretan bugüne kadar aradığınız en iyi ısı yalıtımı ve izolasyonu sizlere kolayca sağlayacaktır. Birçok alanda kullanılan bu ürünü sizler de ihtiyacınız olan alanda uzman ekibimiz yardımı ile kolayca kullanıma uygun hale getirebilirsiniz.

SPREY POLİÜRETAN HANGİ ALANLARDA KULLANILIR?

Çeşitli alanlarda kullanılabilen sprey poliüretan köpük hayvan barınaklarında izolasyon için kullanılır. Aynı zamanda atermit çatı izolasyonu ve tank boru yüzey gibi kapalı ve açık ortamlarda bulunabilen alanlarda da ısı yalıtımı için kullanılabilmektedir. Ayrıca tavuk kümesleri, soğuk oda ve depo izolasyonları için de kullanılabilir. Soğuk havalarda oluşabilecek her türlü zorluğu engelleyebilecek alanlarda kullanılabilir ve çok iyi bir ısı yalıtımı sağlar aynı şekilde soğuk hava depoları gibi soğuk kalması gereken alanlarda da izolasyonu sağlayabilir. Kısacası sıcağın ve soğuğun yetersiz geldiği her alanlarda sıcaklığın istediğiniz miktara ulaşmasında en büyük yardımcınız bu ürün olacaktır.

SPREY POLİÜRETANIN DİĞER YALITIM MALZEMELERİNDEN FARKI NEDİR?

Uygulama esnasında diğer yalıtım malzemelerine kıyasla daha temiz uygulama ve uygulama öncesinde daha az yer kaplamasıyla diğer yalıtım malzemelerinden oldukça farklı bir üründür. Püskürtme makinası kullanımı ile gerçekleştirilen uygulamada ve titiz çalışanlarımızı sayesinde yerlere hiçbir malzeme dökülmemesi konusunda çok çaba harcamamıza gerek kalmamaktadır çünkü sprey poliüretan köpük oldukça temiz bir malzemedir. Tercih edeceğiniz en uygun malzeme sprey poliüretan köpüktür. İstanbul ısı yalıtım alanında uzman ekibimiz ile çalışmaktan ve müşterilerimizi mutlu etmekten büyük memnuniyet duymaktayız. Eğer siz de daha az enerji harcayarak ısınmak ve serinlemek istiyorsanız veya deponuzun kolayca soğumasını istiyorsanız bu malzeme ile yapacağınız izolasyon sayesinde istediğiniz konfora çok rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz. Bu rahatlığı aynı zamanda cebinizde de yaşayacaksınız ve faturalarınızda yapacağınız tasarrufu belirgin bir şekilde görebileceksiniz. Evinizin ihtiyaç duyduğu sıcak yuva ortamına ulaşmanızda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Hemen bizim ile iletişime geçin ve sizlere aradığınız sıcak ortamı en kısa sürede sağlayalım. Hemen bize ulaşın, iletişim ekibimiz sizleri bekliyor.

Poliüretan Spreyi İle En Özel Yalıtımı Keşfedin

Poliüretan sprey, inşaat alanında kullanılan özel bir malzeme olarak bilinmektedir. Uygulama aşamasında püskürtülerek kullanılan poliüretan sprey, sıvı bir köpüktür. İzolasyon işleminde daima tercih edilen bu sprey, dış hava koşullarından asla etkilenmeyen bir malzeme olmakla beraber uzun süre dayanıklılık özelliğine de sahiptir. En iyi yalıtım malzemeleri arasında olan poliüretan sprey ile sizde üst düzey kalitede hizmet alabilir, bu ürünün gelişmiş özelliklerinden yararlanabilirsiniz. İnşaat alanında profesyonel hizmetler sunan firmamız ile geniş kapsamlı yöntemlerimiz ve kaliteli malzemelerimizle yalıtım konusunda son derece etkili bir uygulama yapıyoruz. Gelişmiş yöntemler ve dayanıklı malzemelerimiz ile sunduğumuz geniş kapsamlı hizmetlerimizde uzun ömürlü bir kullanım imkânı sağlıyoruz. Gürel mühendislik firmamız ile sunduğumuz tüm bu hizmetleri son derece kaliteli bir şekilde sunmakta ve alanımızda her daim en iyisi olma yönünde ilerlemekteyiz.

Poliüretan Sprey Köpüğün Faydaları

Yalıtım, evlerin herhangi bir alanında ihtiyaç duyulan gerekli işlemlerdendir. Gürel mühendislik firmamız ile biz, yalıtım konusunda poliüretan sprey kullanıyor ve kaliteyi keşfetmenizi sağlıyoruz. Yalıtım işleminde kullandığımız poliüretan spreyi ise evinizin veya ofisinizin en alt katından binanın tüm iç ve dış yüzeyine profesyonel yöntemlerimiz ile uyguluyoruz. Yalıtım konusunda en kaliteli malzemelerden olan poliüretan sprey köpük ile çatı alanında da izolasyon işlemlerini uyguluyor, ısı orantısının dengelenmesi için profesyonel bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Hava şartlarına uygun, dayanıklı ve mikrop barındırmayan özelliklere sahip poliüretan spreyin faydalarını keşfetmenizi sağlayan firma olarak evinizin dayanıklılığını arttırmakta ve bu konuda sizlere üst düzey kapsamda hizmetler sunuyoruz.

Sprey Poliüretan Nerelere Uygulanır?

Sprey Poliüretan, evin ihtiyaç duyulan yerlerinde yalıtım işleminin uygulanması için kullanılır. Poliüretan köpük olarak adlandırılan bu sprey, çatı izolasyonunda da uygulanmaktadır ve bu işlem için kullanılan en kaliteli malzemedir. Evin dış yüzeyinde de kullanılan bir yalıtım malzemesi olan poliüretan köpüğü, istediğiniz alanda uygulayabilir, gelişmiş özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Gürel mühendislik firma ekibimizle yalıtımda poliüretan köpük malzemesini kullanıyor ve bu işlemle evinizin istediğiniz alanının dayanıklılık düzeyini artırıyoruz.

Yalıtımda Zirvedeyiz

Poliüretan Sprey, evinizin her alanında uygulayabileceğiniz en kaliteli ve uzun süre dayanıklı yalıtım malzemelerindendir. Püskürtülerek kullanılan poliüretan sprey, tüm hava şartlarına uygun maddede üretilmiştir ve en fazla tercih edilen inşaat malzemeleri arasındadır. Kalite esaslı sunduğumuz yalıtım hizmetlerimizde biz, poliüretan sprey köpük kullanmakta ve bu konuda en iyi deneyimi tanımanızı sağlamaktayız. Yalıtım için en kaliteli malzemelerden olan poliüretan sprey, evinizin gerek duyulan alanlarında uzun ömürlü kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İnşaat ve yapı için kullanılan poliüretan spreyi profesyonel tekniklerimiz ile uygulamakta ve bu konuda sizler için kusursuz hizmet sunmaktayız. Gelişmiş yöntemlerimiz kapsamında sunduğumuz İstanbul ısı yalıtım hizmetinde uyguladığımız yalıtım işlemleri ile daima zirvede olmakla birlikte bu konuda güvenilirlik sağlamaktayız.

Poliüretan İle Her Mevsime Hazırsınız

İnşaat alanında sıkça tercih edilen yalıtım malzemelerinden olan poliüretan sprey, dayanıklılık özelliği ile her mevsimin hava şartları için uygundur. Poliüretan yalıtım işlemi uygulamasında hava şartlarına dayanıklı olma özelliği ile birlikte ayrıca uzun ömürlüdür. Bu kaliteyi keşfetmenizi sağlayan Gürel Mühendislik firmamız ile evinizin yalıtım işlemlerinde profesyonel teknikler kullanmakta, bu konuda sizleri her daim memnun etmekteyiz. İzolasyon işlerinde kullandığımız kaliteli bir malzeme olan bu sprey, çatı, duvar boşluklarını ve çatlakları kapatma konusunda dayanıklı maddelerden hazırlanmıştır ve bu konuda sizlere en iyi deneyimi yaşatmaktadır. Her mevsime hazır olmanızı sağlayan poliüretan spreyle yalıtımda kolaylık sağlayan firmamız ile bu işlemi üstün yöntemler ile uyguluyor, geniş vizyonumuz ile sizlere poliüretan köpük sprey alanında en iyi hizmetleri sunuyoruz.

 

çatı izolasyon

Poliüretan Sprey

Profesyonel Çatı İzolasyon Poliüretan Sprey

Çatılar temel açıdan bir yapının en önemli inşa birimidir. Gürel Mühendislik ekibi olarak, poliüretan köpük sprey ile çatılarınıza en özel yalıtım sistemini uyguluyoruz. Çatıların yalıtım işlemini tamamen özel tekniklerimiz ve profesyonel ekibimiz ile sizlere sunmaktayız.

Kaliteli yöntemler ile bu hizmeti son derece memnun edici bir şekilde sağlayan firma olarak biz, bu işte tecrübeli ekibimiz ile çalışmakta ve çatınızın yalıtımı için en doğru izolasyon işlemlerini uygulamaktayız. Yaz aylarında artan ısı ve kış aylarında artan soğukluğu önlemek amacıyla yapılan bu işlemde ayrıca son derece kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Çatılarınızın yalıtımında verdiğimiz tüm bu hizmetlerden yararlanmak için ise bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Poliüretan Sprey Uygulama İle Yalıtımı Keşfedin!

Çatı kısımları, yazın çok sıcak, kış aylarında da çok soğuk olabilmektedir. Aşırı soğuk veya sıcağı engellemek için sizlere en özel yalıtım hizmetlerimizi sunmaktayız. Poliüretan çatı yalıtımı alanında profesyonel bir firma olarak biz, bu işte en profesyonel yöntemler ile çalışmaktayız.

Dilediğiniz yapının sıcaklık seviyesi için gerekli olan yalıtım işleminde en kaliteli malzemeleri kullanmakta ve işleri en kısa sürede bitirmekteyiz. Çatı yalıtımı konusunda deneyimli ekibimiz bu konuda en doğru işlemleri uygulamaktadır. Gürel Mühendislik ekibi olarak sizlere kalite standartlarının üstünde hizmet sunarak, çatı yalıtımına çok farklı bir bakış açısı kazanmanıza olanak tanımaktayız.

Çatı alanları, kışın çok soğuk olmakla birlikte eviniz için büyük sorunlar yaratabilmektedir. Evlerin ısı dengesini düzenlemek için ise çatının kaliteli bir şekilde onarılması ve yalıtımının yapılması gerekmektedir. Doğalgaz faturasını da etkileyen bu işlem her açıdan faydalıdır ve bu konuda uzman ekibi bulunan bir firmadan destek alınmalıdır.

Çatı izolasyonu işinde güvenilir bir firma olarak evlerinizin ısı kaybı sorununu ortadan kaldırmak için gelişmiş yöntemlerimiz ile çalışmaktayız. Sizde ev ortamınızda oluşan ısı düşüklüğü sorunundan kurtulmak için hizmetlerimizden faydalanabilir, çatınızı onarabilirsiniz. Kusursuz kalitede sunduğumuz bu hizmetten profesyonel bir çatı yalıtımı işlemi ile birlikte ayrıca en cazip ücretlerle de müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

blank

Çatı İzolasyon Poliüretan Sprey Nedir?

Yapıların çatı kısımları mevsimlere ve mevsimsel geçişlere optimum seviyede uyumlulaştırılmalıdır. Yaz aylarında sıcaklık seviyesi yükselebilmekte ve ev ortamı fazla sıcak olmaktadır. Kış aylarında da aşırı soğuma gibi sebepler yaşam standartlarını düşürmektedir.

Poliüretan köpük sprey ile sizlere yalıtımda tek ve kesin çözümü sunuyoruz. Isı ve soğukluk artışını engellemek için sizlere en iyi yalıtım malzemesi olan poliüretanı sunmaktayız.Çatı izolasyon hizmetini sağlayan firmalardan biri olarak bu konuda siz müşterilerimizin isteklerine uygun şekilde işlem yapmakta ve sizlere en yüksek standartlarda hizmetler sunmaktayız. Bu işte kullandığımız kaliteli malzemeler arasında izolasyon spreyi de bulunmaktadır ve çatının son derece kusursuz bir şekilde yalıtımının yapılması için gereklidir.

Çatı İzolasyonunun Faydaları Nelerdir?

Çatı izolasyonu, evin ısı seviyesinin kontrolü için gereklidir ve bu işlemde profesyonel bir firmadan destek alınmalıdır. Hizmette öncü bir firma olarak çatı izolasyon işleminde deneyimli ekibimiz ile çalışmakta ve yalıtımda en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Sizlerde İstanbul poliüretan sprey ile tanışarak yalıtım alanına farklı bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Çatı izolasyonunun faydalarını ise şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Yazın evin duvarlarının çok sıcak olması ve kışın çok soğuk olması gibi sonuçların engellenmesini sağlar. Poliüretan düşük yoğunluğa sahip olan en verimli ısı yalıtım malzemesi olarak işlev görmektedir.
 • Çatı ve teras için ısıl dengeyi optimum seviyeye getirmektedir. Poliüretan sprey köpük uygulaması en iyi ses ve ısı yalıtım işlevselliğine sahiptir.
 • Mevsimsel yağışlarda da çatınızın su geçirmemesi için uygulanan bu işlem her açıdan güvenilirdir.
 • Çatı izolasyonu, yazın evlerin ısısının yükselmesi ve kışın soğuk olmasını engellemek için yapılmaktadır. Konutların çatılarında oluşan ısı kaybı sorununda etkili bir işlem olan çatı izolasyonu işlemini profesyonel ekibimiz ile sağlayan firmamız ile siz müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Her çatı modeli için uygun izolasyon işlemini yapan ve bu konuda memnun edici hizmet sunan firmamızla irtibat kurarak sizde çatınızın yalıtımında bizden destek alabilirsiniz.
çatı izolasyon
poliüretan sprey

Güvenilir Standartlarımıza Göz Atın

Çatılarda oluşan soğukluk, mekanın ısısını düşürmekte sıcaklık artışı ise aşırı ısınma gibi durumlara sebebiyet vermektedir. Çatı yalıtımı işlemi için sizlere en kaliteli hizmetleri yüksek standartlarda sunmaktayız.

Profesyonel yalıtım hizmeti sunan en iyi firmalardan biri olarak biz, evinizin, iş yerlerinizin ve hatta dilediğiniz herhangi bir yapının çatılarını en kaliteli şekilde kaplamakta ve oluşabilecek ısıl problemleri en minimum seviyeye indirmekteyiz. Güvenilir standartlarımız ile sağladığımız bu hizmette gelişmiş ekipmanlar ile çalışmakta ve yalıtım işlemini kusursuz bir şekilde tamamlamaktayız. Poliüretan sprey yalıtım ile sizler de hemen firmamızı keşfedebilir, anında bu kaliteli hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Çatının her alanına uyguladığımız izolasyon işleminde sunduğumuz bu hizmetlerden faydalanmak için ise bizimle 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

 

En Cazip Ücretlerle Sizlerleyiz

Müşteri dostu olan firmamız sizlere sunduğu geniş ölçekli hizmetler kapsamında en cazip ücretlerle en iyi hizmetleri sunmaktadır. Güvenilir ve işinde ehli bir firmadan destek alarak çatı kısmı için izolasyon işlemi yaptırabilir ve evinizin ısı dengesini kontrol altına alabilirsiniz.

Bu işte profesyonel bir firma olarak evlerin çatı bölümlerini onarmada ve yalıtım işlemini uygulamakta bir numarayız. Evlerin ısısını %20 ila %25 oranında düşüren yalıtım işlemi bulunmayan çatı kısımları için en doğru hizmeti uygulayan firma ekibimiz bu işi oldukça kısa bir sürede bitirmektedir. Poliüretan köpük sprey ile çatı izolasyonundaki farkı anında yakalayabilirsiniz. Çatı izolasyon işleminde kaliteli hizmet sunan firmamızdan hizmet alarak sizde bu konuda önlem alabilir, evinizin ısı seviyesini dengeleyebilirsiniz.

 

Enerji Dostu Poliüretan Köpük Sprey

 

Konutların çatıları için izolasyon, uygulanması gereken bir işlemdir ve bu konuda profesyonel bir firmadan hizmet almak gerekmektedir. Tam da bu noktada Gürel Mühendislik ekibi olarak silere en iyi hizmetleri sunmaktayız. Sektörde öncü bir firma olarak biz bu işi eksiksiz yerine getirmekte ve her çatı modeli için uygun malzemeler kullanmaktayız. Çatıdan sızan ısı ve soğukluğu engellemek amacıyla yapılan izolasyon işinde deneyimli ekibimiz ile birlikte çalışmakta ve bu konuda siz müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

%25’e kadar ısı kaybı oluşturan yalıtım işlemi olmayan çatı bölümünü en iyi şekilde onaran firma ekibimiz bu konuda deneyimli kişilerdir. Poliüretan köpük sprey oldukça enerji dostu olan %65 ve üzerinde enerji tasarrufu yapmanızı sağlayan özel bir yalıtım ana maddesidir. Gelişmiş yöntem ve uygulamalar ile yaptığımız çatı izolasyonu işleminde ekibimiz aşamalı olarak çalışmakta ve bu işi en kısa sürede bitirmektedir. Yapılarda ısı kaybını önlemek için yapılması gereken bu işlemde en doğru yöntemleri uygulayan firma ekibimiz sizin istekleriniz doğrultusunda çalışmaktadır.

Hemen Gürel Mühendislik İle İletişime Geçin

Yaşam alanınızda büyük sorunları meydana getiren yalıtımı yapılmamış çatı kısımları, küflenme gibi insan sağlığını tehdit edici problemlere neden olmaktadır. Kış aylarında aşırı soğuğa sebep veren izolasyonu yapılmamış çatılar, yaz aylarında de evin sıcaklık derecesi konusunda sıkıntı oluşturmaktadır. Her yönden kötü sonuçlara neden olan yalıtımsız çatıların izolasyonunu yapan firmamızla iletişime geçerek İstanbul ısı yalıtımı hakkında bizden destek alabilirsiniz.

 

poliüreatan köpük

Isı Yalıtımında Sıkma Köpük

Isı yalıtımı, yapıda en temel gereksinimlerden biri olup, yapıya çeşitli açılardan avantaj sunan özel bir girişimdir. Bizler de Gürel Mühendislik ekibi olarak sizlere, geçmişten gelen tecrübemiz, özel ve geniş kadromuz ve en temiz işçiliğimizle üstün hizmetler sunmaktayız. Hizmetlerimiz kapsamında sizlere ısı yalıtımı alanında en üstün hizmetleri sunuyor, sunduğumuz hizmetlerden yıllarca faydalanabileceğinizi garanti ediyoruz.

Sıkma köpük hizmetlerimiz kapsamında ısı yalıtımına farklı bir bakış açısı kazanmanıza aracı olmaktayız. Sıkma köpük uygulamasını, belirli prosedürlerimiz kapsamında profesyonel kadromuz ile birlikte, en temiz işçiliğimiz ile gerçekleştiriyoruz. Isı yalıtımında sizlere büyük avantajlar sağlayacak olan sıkma köpük uygulamamız ile sizler de tanışabilir, anında ısı yalıtımında en özel deneyimi ve hizmetleri elde edebilirsiniz.

Sıkma Köpüğün Avantajları Nelerdir?

İstanbul sıkma köpük ekibi olarak, sizlere sunduğumuz hizmetlerin geniş yelpazede pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajları sizler de değerlendirebilir, yaşam standartlarınızı arttırarak en zirvede yaşayabilirsiniz. Sıkma köpük uygulamamızın avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Sıkma köpük, enerji dostu olarak tanımlanan özel bir yalıtım malzemesidir. Bu kapsamda sıkma köpük uygulaması sonucunda elektrik veya çeşitli enerjilerden tasarruf etme avantajına sahip olabilirsiniz.
 • Ortalama olarak yaz aylarında soğuma, kış aylarında ısınma için harcadığınız ücretlerden genel olarak %35-%50 arasında tasarruf sağlamanız mümkün olacaktır.
 • Yaz aylarında şayet mekan içerisinde kullanılacak soğutucu alete destekleyici bir özellik göstererek oda ısısının sabit kalmasında büyük rol oynamaktadır.
 • Yine aynı özelliği kış aylarında da göstermekte, mekan içerisinde yer alan ısıtıcıya destek görevi sağlayarak, mekan içerisinin ısıl dengesini en maksimum seviyede tutmaktadır.
 • Isıl dengenin en iyi sağlandığı yalıtım ana malzemesi olan bu özel malzeme ile sizler de tüm mevsimler soğuk tutmak istediğiniz herhangi bir alanı, soğuk hava depoları ve benzeri alanları, poliüretan köpük sprey sayesinde en nitelikli kapsamda koruyabilirsiniz.
 • Isı yalıtımı işlevselliğinin yanında en iyi özelliklerinden bir diğeri ise ses yalıtım özelliğinin bulunmasıdır. İstanbul ısı yalıtım ekibi olarak sizlere sadece ısı yalıtımı değil, uygulamamız sonucunda ses yalıtım uygulamasını da sunuyoruz.
 • Özel yalıtım aracı olan sıkma köpük ile sizler de evlerinizde, iş yerlerinizde veya herhangi bir alanda ısı veya ses sızıntılarından tamamen kurtulabilirisiniz.
 • Uygulaması en kolay, temiz ve makul ücretli olan ısı yalıtım hizmetlerimizle sizler de en üstün hizmetlerimizden anında faydalanabilir, hizmetlerimizin sonuçlarından yıllarca faydalanabilirsiniz.

İstanbul Sıkma Tavan Köpüğü

Sıkma köpük geniş kullanım alanıyla, yalıtım alanında en sık tercih edilen inşaat ana malzemesidir. Bu özel malzeme mekan içerisinde dikey veya yatay fark etmeksizin hemen hemen her yerde kullanıma uygundur. Yapısal olarak, dayanıklı, uygulama açısından kolay olan bu özel yalıtım ana malzemesini sizler de tavanlarınızda dahi kullanabilirsiniz.

İstanbul sıkma tavan köpük olarak da sizlere hizmet sunmaktayız. Profesyonel kadromuz tarafından sunulan bu hizmetlerden sizler de hemen faydalanabilir, çatılarınıza dahi bu özel uygulamayı uygulatabilirsiniz.

Sıkma köpüğün çatılarınıza sağlayacağı yararları ise sizler için şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Mevsimsel geçişlere çatılarınız son derece dayanıklı hale gelecektir. Bu kapsamda yazları fazla ısınma, kışları ise fazla soğumadan iç mekanlarınız etkilenmeyecektir.
 • Sprey köpük uygulaması içeriğinde poliüretan madde barındırması sebebiyle oldukça dayanıklıdır. Dayanıklılığı ile herhangi bir yağmur, kar veya aşırı sıcaklık sebebiyle yıpranmaz veya hasar görmez.
 • Özel dokusu sayesinde uygulandığı her alana kolayca yayılabilmektedir. Alanı tamamen kapsaması sebebiyle, en ufak uygulanmayan alan kalmaksızın, tüm alanı çevrelemektedir. Uygulama aşamasında sıvı olmasına kıyasla, bekleme durumunda katılaşan poliüretan, tüm alanı kaplama özelliğine sahip olan en üstün yalıtım malzemesi olarak bilinmektedir.
 • Çatı katını daha kullanışlı bir konuma getirerek, aşağı seviyede bulunan katlarla aynı ısıl dengeye sahip olmasını desteklemektedir.
 • Poliüretan köpük sprey yalıtım alanında en iyisi olma özelliği göstererek, alanında kullanılan diğer malzemelere oranla %100 işlevsellik göstermektedir.

Sprey Köpük Nasıl Uygulanır?

Sprey köpük genel olarak belirlenmiş olan standartlar ve prensipler kapsamında uygulanmaktadır. Uygulama aşamasında tamamen temiz işçilik temel amaçtır. Bu kapsamda sprey köpük uygulamasında uygulanan alanın dışına taşma, kirletme gibi durumlar engellenmektedir. Uygulama aşamalarında güvenlik tedbirleri alınmakta olup, mekan iç veya dış yapısına herhangi bir zarar, malzeme sıçraması veya benzeri hasarlar kesinlikle verilmemektedir. Güvenlik prosedürlerimizi üstün şekilde yerine getirmekte, sizlere en iyi hizmetleri profesyonel şekilde sunmaktayız. Poliüretan sprey köpük ile uygulama oldukça basit olup, uygulama yapılırken şu aşamalar takip edilmektedir:

 • Poliüretan sprey köpük uygulanacak alan ilk olarak analiz edilmektedir.
 • Analizin ardından iş planlaması, uygulanacak malzeme miktarı gibi temel düzenlemeler yapılmaktadır.
 • Uygulama yapılacak olan alan temizlenmekte, küf veya nem de dahil olmak üzere tüm kirli atıklar alandan uzaklaştırılmaktadır.
 • Temiz olduğundan emin olunduğunda, poliüretan titizlikle alana uygulanmaktadır.
 • Uygulama aşamasında tüm gerekli önlemler alınmakta, kıyafet, gözlük ve çevre güvenliği son derece yüksek seviyelerde sağlanmaktadır.
 • Sıvı olarak uygulanan poliüretan, bir süre sonra katılaşmakta ve sağlamlaşmaktadır.
 • Malzemenin tüm yüzeyi kaplandığından emin olunur ve çeşitli denetlemelerle bu durum onaylanır.
 • Son kontroller sağlanır, gerekiyorsa UV boyası gibi çeşitli ek malzeme uygulaması yapılabilinmektedir.
poliüreatan köpük
sıkma köpük

Sprey Köpük Fiyatları

 

Püskürtme poliüretan köpük ses ve ısı yalıtımında en elverişli, cazip ücretli ve üstün özelliğe sahip inşaat ana malzemelerindendir. Bu özel yalıtım malzemesi, alanında kullanılan diğer malzemelere kıyasla en nitelikli ısı ve ses yalıtım özelliği göstermekte, nitelikleri kapsamında yalıtımda sıkça tercih edilmektedir.

Isı yalıtım fiyatları açısından firmamız sizlere en iyi hizmetlerini, en cazip ücretler kapsamında sunmaktadır. Yıllara dayanan tecrübemiz, engin vizyonumuz ve profesyonel ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmetler sunmaktan onur duymaktayız.

Fiyat açısından kesin bilgi verilememekle birlikte, mekan yapısı ve büyüklüğüne göre fiyat aralığı değişim göstermektedir. Sizler de en sağlıklı bilgi ve görüşler için hemen yetkili personellerimiz ile iletişime geçebilir, anında tüm aklınıza takılan soruları, yetkililerimize aktarabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz kusursuz hizmetleri deneyimlemek için hemen firmamız ile iletişime geçebilir, en nitelikli prosedürlerimizden anında faydalanabilirsiniz.

Profesyonel Kadromuza Göz Atın

Geçmişten geleceğe engin iş tecrübemiz, nitelikli kadromuz ve eşsiz deneyimlerimizle sizlere en yüksek standartlara sahip yalıtım hizmetlerini sunmaktayız. Hemen firmamız ile iletişime geçerek kadromuz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, anında onlarca hizmetlerimiz arasından dilediğinizi tercih ederek randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetleri daha da kusursuzlaştırmak adına her daim kendimizi geliştiriyor, ses yalıtım ve ısı yalıtım ekibi olarak sizlere hizmet sunmaktan her daim gurur duyuyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Gürel Mühendislik ekibi olarak sizlere en yüksek standartlara sahip hizmetleri sunmak adına, her daim hizmetinizdeyiz. Hemen firmamızın yetkili personelleri ile iletişime geçerek, detaylı bilgi sahibi olabilir, aklınıza takılan tüm soru, istek ve önerilerinizi tarafımıza bildirebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetleri değerlendirebilir, yetkililerimizin danışmanlığından anında faydalanabilirsiniz. Sizlere kusursuz hizmet sunmak adına her daim hizmetinizdeyiz. Hemen İstanbul ısı yalıtım hizmetlerimizden faydalanmak, detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

poliüretan sprey atermit çatı izolasyonu

Çatı İzolasyonunda En Özel Kullanımıyla Poliüretan!

Poliüretan genel kapsamda sağladığı avantajlar sayesinde, yapılarda sıkça tercih edilen bir yalıtım ana maddesidir. Bu özel ana madde yapısındaki dayanıklılık, üstün verimlilik ve ücret düşüklüğü gibi faktörler ile daha da fazla talep görmekte, kullanım alanında en üstün özelliğe sahip ısı ve ses yalıtımı sağlayan araç olarak kullanılmaktadır. Sizler de ses ve ısı yalıtımında ileri tekniklerden yararlanmak, nitelikli bir hizmet alırken bu hizmetin karşılığını yıllarca deneyimlemek için hemen Gürel Mühendislik ile iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimizde sizlerin memnuniyeti adına profesyonel teknikler kullanıyor, hizmet içeriğimizi çağa uygun ve güncel şekilde zenginleştiriyoruz. Çatı izolasyonunda sizler de hemen bizleri tercih ederek, ısı ve ses izolasyonunda anında çok farklı bir bakış açısı kazanabilir, nitelikli hizmetlerimizden en zirve şekilde faydalanabilirsiniz.

Poliüretan Köpük Sprey

Poliüretan yalıtımda sıkça tercih edilen, üstün niteliklere sahip olan ve uygulanması sonucunda mekana pek çok avantaj sağlayan, birim inşaat maddesidir. İçeriğine poliüretan hücresel bir yapıya sahip olup, tepkimeye kapalı bir maddedir. Yoğunluğunun oldukça düşük olması, uygulamada kolaylık sağlarken, uygulamadan sonraki katılaşma durumu, maddeye dayanıklılık katmaktadır. İstanbul poliüretan sprey ekibi olarak sizlere, geçmişten geleceğe en kaliteli hizmetlerimiz sunarak, evlerinizde, iş yerlerinizde hatta dilediğiniz herhangi bir alanda geniş hizmetler sunmaktayız.

Sizler de hemen firmamızın yetkili personelleri ile iletişime geçerek, tüm detayları öğrenebilir, istek dilek veya önerilerinizi de bizlerle paylaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle randevu oluşturarak, mekanınıza veya yapınıza dair sormak istediğiniz tüm bilgileri yüz yüze de görüşebilirsiniz.

çatı ısı izolasyonu
çatı ısı izolasyonu

Çatı İzolasyonunda Neden Poliüretan?

Yapılarda çatı, oldukça temel bir kısım olmakla birlikte, yapının en önemli kısmını oluşturmaktadır. Çatının mevsimler geçişlerle uyumu, yapı altını kalite açısından oldukça etkilemekte, bu durum yaşam standartlarının arttırılmasında veya azaltılmasında da önemli bir ölçüt görevi görmektedir. Gürel mühendislik ekibi olarak, sizleri en yüksek standartlara sahip hizmetleri sunuyor, mekanlarınızı mevsimlere uyumlu hale getirirken yaşam standartlarınızı arttırıyoruz.

Çatı izolasyonunda poliüretan kullanma sebebimiz ise:

 • Poliüretanın kullanım açısından oldukça kolay olması,
 • Ses ve ısı izolasyonunda en yüksek kriterlere sahip olması,
 • Isıl denge katsayısının oldukça dengeli bir değerde olması,
 • Gereksiz veya fazladan malzeme kullanımını gerektirmemesi,
 • Poliüretanın uygulandığı alanda %65 ve üzerinde enerji tasarrufu sağlaması ve bu durumun poliüretanın çevre dostu bir madde olduğunu göstermesi
 • Çatı izolasyonu açısından kendi alanında diğer malzemelere kıyasla en etkin biçimde işlevselliğe sahip olması,
 • Yüksek dayanıklılığa sahip olarak, herhangi sert bir darbeye veya mevsimsel geçişlerde yoğun sıcak veya soğuğa maruz kalması durumunda, yıpranmaması veya en az katsayıda minimalize yıpranma oranına sahip olması,
 • İşçilik açısından veya nakliyat açısından ek ücretlere gerek kalınmaması ve uygulama sonucunda ek olarak herhangi bir işlem gerektirmemesi açısından oldukça cüzi bir ücret ile uygulanabiliyor oluşu,
 • Lamda değerinin düşük olması ve yalıtım özelliğinin maksimum seviyede olması
 • Enerji dostu bir ana yalıtım malzemesi olması.

Poliüretanla Çatı İzolasyonu Nasıl Yapılır?

Poliüretan köpük sprey uygulandığı alanda %100 aktif dayanıklılık ve işlevsellik göstererek, iç kısmı her türlü mevsimsel kapsamda aşırı ısı, aşırı soğuk, çeşitli sıvı yağışlar ve neme karşı korumaktadır. Poliüretan çatı izolasyonu belirli prosedürler kapsamında profesyonel ekibimiz tarafından uygulanmaktadır. Bu uygulamayı şu adımları takip ederek uyguluyor, temiz işçilik ve profesyonel hizmet vizyonlarımız ile sizlere en kaliteli hizmetleri kısa sürede sunuyoruz.

 1. İlk aşamada çatı veya teras alanı çeşitli nesnelerden özenilerek temizlenir. Toz veya herhangi bir kalıntı kalmayana kadar temizleme işlemi devam etmektedir.
 2. Temizleme işlemi bittiğinde profesyonel kadromuz tarafından adımlar denetlenir ve denetleme sonucu olumlu ise ikinci aşama olan uygulama aşamasına geçilir.
 3. İstanbul ısı yalıtım ekibi olarak ikinci aşamada temiz yüzeye poliüretan sprey güvenlik prosedürleri kapsamında uygulanmaktadır.
 4. Yüzeye uygulanan poliüretanın üzerine profesyonel ekibimizin planları kapsamında ekstra olarak şap uygulaması uygulanabilinmektedir.
 5. Sıvı ve basınçlı yapıya sahip olan poliüretan, uygulanmasından sonra belirli bir süre sonra katılaşacaktır.
 6. Katılaşan poliüretan ekibimiz tarafından tekrar kontrol edilmekte, her alanın kaplandığından emin olunmaktadır.
 7. Son aşamada ekstra olarak UV boya gibi alternatif uygulamalar alana uygulanabilir veya çakıl gibi malzemeler yine uygulanabilinmektedir.

 Poliüretan sprey uygulaması ile sizlere en yüksek standartlara sahip, en verimli ve nitelikli ısı yalıtım hizmetini sunuyor, anında evlerinizi, iş yerlerinizi ve dilediğiniz mekanı yüksek enerji dostu bir alana çeviriyoruz.

Çatı-Teras- Ters Tavan Poliüretan Uygulamaları

Poliüretan köpük sprey, nitelikleri bakımından her alana kolayca uygulanabilinmektedir. Mekanların bodrum katından çatı katına kadar, teras veya ters tavan gibi yatay veya dikey alanlara da kolayca uygulanabilir.

Çok kullanışlı aynı zamanda da verimli olan ısı yalıtım temel ana malzemesi poliüretan, ısı ve ses yalıtımı açısından en yüksek standartlara sahiptir. Hemen firmamızın yetkili hizmetleri ile iletişime geçerek, randevu oluşturabilir, anında tüm hizmetlerimizden maksimum seviyede yararlanabilirsiniz.

Çatı izolasyonunda başta olmak üzere evlerinizde, iş yerlerinizde ve çeşitli tüm mekanlarınızdaki teras, ters tavan, bodrum, iç cephe veya yapının dış kısmı olmak üzere bütüncül bir hizmet sunmaktayız. Her alana kolaylıkla uygulayabildiğimiz poliüretan yalıtım malzemesi, güvenlik tedbirleri kapsamında dikkatle uygulanmakta, temiz işçilik güvencemiz ile sadece o bölgeye maddenin aktarımı sağlanmaktadır. Malzemenin taşması, etrafa bulaşması gibi durumlarla kesinlikle karşılaşmayacağınız firmamız ile yeni çağın en yüksek standartlarına sahip hizmetlerimizden anında faydalanabilir, ev ısı yalıtımı açısından farklı bir bakış açısına sahip olabilirsiniz.

Hemen firmamızın yetkili personelleri ile iletişime geçerek en nitelikli ve üstün performansa sahip hizmetlerimizden kolayca faydalanabilirsiniz. Geleceğin teknolojisinden, geçmişin tecrübesine dayanan geniş vizyonumuz ile tanışarak, enerji tasarrufu dostu olan poliüretan sprey ile tanışma vaktiniz sizce de gelmedi mi? Yetkili bürolarımızda ve bireysel kurul numaralarımız aracılığı ile sizlere hizmet vermek adına beklemekteyiz.

En Güvenilir Firmayız!

Geniş vizyonumuz ve profesyonel ekibimizle sizlere yılların emeğini sunuyor, en nitelikli hizmetleri yüksek güvenlik politikamız kapsamında sunuyoruz. Peki, biz neden mi en güvenilir ekibiz?

 • Kadromuzda çalışan her bir ekip üyemiz, alanında uzman olmakla beraber, oldukça tecrübelidir.
 • Yılların deneyimini sizlere özenerek, ilk günkü hevesle sunmaktayız.
 • İşleyişlerimizde güvenlik prosedürlerine tamamen uyum göstermekte, denetleme ekibimiz ile işlemlerimizi sürekli denetlemekteyiz.
 • Sizlerin memnuniyetini ön bir hedef görmekte, güveninizi kurul vizyonumuz olarak görmekteyiz.
 • Sizlere en yüksek standartlara sahip hizmet sunmak için burada olan Gürel Mühendislik İstanbul her daim hizmetinizdedir.

Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Geniş müşteri kitlemize katılmaya ne dersiniz? Alanında uzman kadromuzdan danışmanlık hizmetlerinden, yalıtım uygulama hizmetlerine kadar bütüncül hizmetlerin tamamını alabilirsiniz. Bizlerle kurum telefonlarımız üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi, Whatsapp’tan da iletişime geçebilir, birebir yüz yüze görüşmek için de randevu oluşturabilirsiniz. Sizlere her açıdan bütüncül hizmet sunacak olan ekibimiz ile hemen irtibata geçin, poliüretan sprey uygulaması ile tanışın! Enerji tasarrufu, yüksek verimlilik, kalıcı hizmet, her mevsime uyumlu ham malzeme ile ömürlük bir hizmet için ne bekliyorsunuz?

sıkma köpük

Sıkma Köpük

Sıkma Köpük Nedir?

Sıkma Köpük İstanbul, Ankara gibi illerde kullanım için çok uygundur. İstanbul ilinde çatıların çoğunda kullanılan sıkma köpük uygulaması binaların nem ve rutubet oluşumunu anında engelleyerek kusursuz bir yalıtım sağlar . Püskürtme köpük uygulaması ek yeri barındırmaz bundan dolayı da ısı köprüleri oluşumunu engeller .

Günümüzde sıkma köpük uygulaması gerek fiyatları olsun gerekse kalitesi olsun en çok tercih edilen çatı ısı yalıtımı uygulamalarında tercih edilen uygulamadır. Mobil araçlarlar ile yerinde imalat esasına dayanarak uygulanan poliüretan sıkma köpük çatı araları , bodrum katları , ters tavan dublex daireler , trapez ve atermit çatılar gibi bir çok alanda ısı yalıtımı amacıyla uygulanmaktadır .

Sıkma poliüretan köpük uygulaması yüksek basınçı mobil poliüretan sprey köpük araçlarıyla püskürtme yöntemiyle yüksek ısılarda uygulanır. Poliüretan sprey köpük uygulaması ile sıcak, soğuk ve terleme sorunlarınız anında ortadan kalkar. Isıtılan çatılarda ahşap çatı kaplaması ( OSB, kaplama tahtası vb.) altında sıkılarak uygulanan köpük uygulaması çatı, konstrüksiyon boşluklarının arasını ve çatı köşe noktalarındaki hava boşluklarını tam olarak doldurarak kusursuz bir ısı yalıtımı sağlar.

çatı katı sıkma köpük uygulaması
çatı katı sıkma köpük uygulaması

İstanbul ilinde sıkma köpük uygulamasını nasıl yaptırabiliriz ?

Firmamız Gürel Mühendislik İstanbul tuzla merkezli sıkma köpük uygulaması yapan bir firmadır. Türkiye’nin her yerinde aktif bayilik ağı bulunan firmamızın İstanbul ilinin tüm ilçelerinde hizmet verebilecek profesyonel ekip ve ekipmanları bulunmaktadır.  Sıkma köpük uygulamasının fiyatlandırılması uygulanacak alanın metrajına göre yada kullanılacak olan ham madde sarfiyatına göre fiyatlandırılmaktadır.

İstanbul ilinde sıkma köpük fiyatları 3 cm kalınlık için 25,00 TL olarak uygulanacak alana göre ve metraja göre değişmektedir. Çatı katlarında ısı yalıtımında kullanılacak ürün mutlaka 1.sınıf ürünler olmalıdır.Düşük dansite ürünler yada uzman olmayan kişiler ile yapmış olduğunuz anlaşmalarda ileriye dönük ciddi problemler çıkabilmektedir .Güncel uygulama fiyatlarını iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

Sıkma Köpük Yaptımak İçin Ne Yapabilirim ?

İstanbul ilinde çatınıza köpük yaptırmak istiyorsanız Gürel Mühendislik firması ile iletişime geçerek ısı yalıtımı uygulamanızı uzman ekibimize yaptırabilirsiniz.

Sıkma köpük izolasyonun kullandığı yerler

 •  Ahşap ev
 •  Fabrika ve endüstriyel alanlar
 •  Binaların çatı ve zeminleri
 •  Besi çiftlikleri
 •  Bodrum ve Garaj Tavanı
 •  Trapez sac ve Aternit çatı
 •  Soğuk hava deposu
 •  Halı kurutma odası
 •  Silo ve Tank
 •  Çatılar
 •  Araç kasaları